| Marchio: | YINHUASHENG |
| Numero di modello: | 76*210-5/80R |
| MOQ: | 1 pz |
| Prezzo: | Negoziabile |
| Condizioni di pagamento: | L/C, T/T |
| Capacità di approvvigionamento: | 1000 |
| Model | 76*210-5/80R |
| Body Diameter | 76 mm |
| Body Length | 210 mm |
| Connection Size | 5/8" ODF (0R interface) |
| Material | Black coated steel |
| Surface Finish | Black paint coating |
| Compatible Refrigerant | R404a |
| Application | Refrigeration, HVAC, cold chain equipment |
| Service | OEM/ODM customizable |